Sztywnienie ciała u 4-miesięcznego dziecka

Witam.Moj syn ma 4 miesiace od jakiegos czasu dziwnie go wysztywnia tzn. nieruchomieje ,nie oddycha przez chwile i zaciska piastki raczki zgiete w lokciach odwodzi do tylu.Dzieje sie to tylko jak jest na rekach i kilka razy jak schodzilam z nim po schodach oczywiscie byl w tedy na rekach. Bylam u neurologa ,mial robione eeg blowy i wszystko wyszlo ok. Ale i tak nie daje mi to spokoju.Prosze mi powiedziec czego to moga byc jeszcze objawy. Dodam ze synek rozwija sie prawidlowo.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować sie zaleceniami lekarza neurologa, jeżeli nadal coś Panią niepokoi proponuje udac się na konsultację do lekarza pediatry.