Co oznaczają czerwone kropki u 11-miesięcznego dziecka na skórze?

Witam.moj 11 miesieczny synek dostal alergi...na calym ciele pojawily sie czerwone plamy kropki..raczki i stopki zaczely puchnac...trafilismy do szpitala dozylnie dostal dexaven wuysypka znokikala i pojawiala sie po dwoch dniach wyszlismy na przepustke.niestety wysypka wrocila nastepnego dnia( czyli dzisiaj).co to za alergia? Crp w dniu przyjecia wynosilo 15 w dniu wyjscia 5 za to ob w dniu wyjscia 45

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza pediatry tzn sadze ze powrót do szpitala i dalsza diagnostyka