Co oznaczają wyniki badań krwi 8-tygodniowego dziecka?

Witam. Posiadamy corke 8 tyg. Dwa tygidnie temu zlecono nam badania krwi z uwagi iz dziecko bylo zażółcone. Wyniki badan podwyzszone proby watrobowe i bilurbina.do szpitala trafilismy z wynikami alt 149 ast 225, ggtp102. Reszta badan w normie. W szpitalu pobrano krew. Bilurbina calkowita 7.60 alat147 aspat292 bilurbina bezposrednia 0.53 posrednia 7.07 ggt 112. Lekarz postanowil na fototerapie przez dwie doby i na dobe odstawienie od piersi. Po trzech dniach przy wyjsciu ze szpitala wyniki spadly bilurb.calk. 4.25 alat119 aspat 149 bilurbina bezposr. 0.50 posrednia 3.75 ggt 97. Po dwoch tygodniach ponowne badania krwi bilurbina calkowita2.57 bezposrednia 0.76 posrednia 1.81 alat133 aspat182 ggt 89. Lekarze nie wiedza co dalej kazali przyjsc na konsultacje gdyz wyniki sie nie poprawily i bilurbina jest nadal nie prawidlowa. Corka miala wykonane usg ktore nic nie wykazalo. Badania wirusowe rowniez ujemne. Mocz rowniez prawidlowy. Zona karmi piersia. Prosze o POMOC co dalej mamy robic i czy te wyniki sa niepokojace.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka hepatologiczna , a czy w ciąży były jakieś komplikacje ? Choroby ? Jakinpoziom przeciwciał przeciwko toxoplazmozy i cmv w ciąży ?