Szum w uszach u 36-latka
Witam mam 36 lat od urodzenia mam szum w uszach i ataki podobne do padaczki bez utraty przytomności, szumi nawet gdy niema ataku, ale szum potęguje i prowokuje ataki. hałas dźwięki tez prowokują atak, Miałem wczoraj rezonans mri 3T jeszcze niema wyników, TK normalne.Zauważyłem ze silne pole MRI magnetyczne powstrzymuje aurę i ataki a jest tam okropny hałas. Pytanie dlaczego i co mi jest skąd szum w uszach bez niego nie było by ataków?

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Sugeruje udać się do lekarza neurologa lub otolaryngologa w celu konsultacji. Proszę wspomnieć lekarzowi o wszystkim co Pani napisała w ty pytaniu.
Pozdrawiam.