Szumienie i dzwonienie w uszach od dwóch dni przy przeziębieniu

Jestem lekko przeziębiona. Stany podgorączkowe, słaby katar, lekki ból gardła. Od dwóch dni strasznie mi szumi i dzwoni w uszach i mam wrażenie jakbym mi się "zatkały" jakby np. jechała w góry. Lekarz rodzinny nie widział nic, stwierdził że są czyste. Czy to normalne przy dzwonieniu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wystąpienie opisanych objawów nie wyklucza prawidłowego badania uszu. Jeśli konsultowała się Pani z lekarzem POZ, proszę postępować wg jego zaleceń.