Szumy uszne a nerwica

zaczelo sie od bolu stop,potem kolan,bol plecow.lekarz 1 kontaktu stwierdzila nie badajac mnie,ze to nerwica,ale po moich prosbach dala skierowanie do neurologa i na badanie krwi i moczu.Badania podstawowe nic nie wskazywaly.Do neurologa poszlam prywatnie /dlugi czas oczewkiwania/ po badaniu ogolnym i skierowniu na przeswietlenie kr.szyjnego i bocznego /w miedzyczasie doszly szumy i buczenie w uszach/ lekarz nie postawil zadnej diagnozy.

zachęcam Panią do kontaktu z doświadczonym psychologiem, po to aby do czasu postawienia właściwej diagnozy popracować nad stresem i zweryfikować hipotezę o nerwicy. Taki kontakt może Pani przynieść tylko korzyści, tym bardziej że niepewność związana ze stanem zdrowia na pewno odbija się na Pani nastroju.