Jak pozbyć się tych szumów usznych przy nerwicy?

Paliłem trawke przez 3 lata dzien w dzien spałem po 12h dziennie czasami ,teraz mam kłopoty ze spanie sypiam po 5-6h i do tego czesto się budzę ,mimo to jestem wyspany od 2 miesiecy juz nie pale ,od połtorej miesiaca mam jak by szumy w uszach czy w głowie ,meczy mnie nerwica .zauwazyłem ,że jak zacząłem zdrowo sie odrzywiac prowadzic aktywny tryb życia naerwica jest słabsza ,nie jest taka jak pierwsze dwa ataki ,że wkrecałem sobie ,że zaraz umre czy serce mi stanie,biegałem jak bym był naćpany .teraz jest już lepiej lecz szumy w głowie nie ustepuja ,lekarz kazał czekac mi 4 tygodnie ,czasem slyszałem ,że ustępuja po 3 miesiacach .Jakies porady Pani Doktor jak działać z Szumami ,próbowałem zakwasic żołądek wodą z kapusty z czosnkiem i bazylia ,nie pomogło.

Witam. Proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu z aby ten dał skierowanie do neurologa. Możliwe, że potrzebne będą badania. Ataki lękowe, o których Pan pisze, najlepiej opracowywać na psychoterapii. Pozdrawiam