Szumy uszne po czyszczeniu ucha patyczkiem

Witam , podczas czyszczenia ucha pałeczkami dostałem szumu u w lewym uchu. Szum trwa juz kilka dni , czy jest szansa ze mi ten szum przejdzie. Ucho mnie nie boli ale slysze cały czas syk lekarz rodzinny stwierdził ze ucho czyst... To mnie przeraża, juz nigdy nie włożę patyczka do ucha , czy sa maści ktore by ucho ewentualnie zagoiło . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe że doszło do uszkodzeinia błony bebenkowej, jeśli dolegliwości nie ustąpią proszę udać się do laryngologa