Szumy uszne po odetkaniu ucha

Miesiąc temu byłem nad jeziorem i wyleciała mi woda do ucha. Przy czyszczeniu patyczkiem, zatkalem sobie ucho tak, ze nic nie słyszałem. Wybrałem sie do lekarza. Lekarz wygrzebal z ucha woskowine która zalegała. Było ok, jednak to nie było jeszcze 100% dobre slyszenie. Kupiłem wiec strzykawkę i ciepła woda powoli przepukiwalem ucho, aż nagle dużo woskowiny wyleciało i ucho odetkalo sie całkiem. Od tej pory, słyszę jednak szum w tym uchu. Sa to szumy które tylko ja słyszę. Proszę o pomoc :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogły powstać na skutek nieprawidłowo wykonanego płukania ucha. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.