Szumy uszne przy leżeniu, bóle głowy, zaburzenia widzenia

witam mam pytanie miaanowicie od poltora roku mam szumy uszne przewaznie przy leżeniu , nieraz boli mnie głowa po prawej stronie w jednym punkcie i wydaje mi sie ze pogorszyl mi sie wzrok ogolnie nosze -1,75 okulary do ogladania tv,mialam wszystkie badania jak okazało sie wszystko dobrze ale tomograf mialam tylko ze bez kontrastu czy jezeli było bez kontrastu to jesli by cos sie działo w głowie jakies guzy lub co czy wykryło by to ?? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Piotr Pilarski

Jeśli guz mózgu powodował by objawy przez Panią opisane to można byłoby go uwidacznia za pomocą tomografii bez kontrastu.

Pozdrawiam.