Co oznacza wynik badania oczu i ból głowy?

Witam mam wade wzroku prawe oko -1,75 cylinder -1,0 . Lewe oko -1,75 cylinder -1,5 i nosze okulary. Od roku wada mi sie nie pogorszyla. Ale boli mnie glowa i troche oczy co robic ?Nie chce slabo widziec.

Witam.Bóle głowy nie muszą być od oczu.Ma Pan mała wadę która nie postępuje. Bóle głowy należy zdiagnozować u lekarza rodzinnego. Z oczami natomiast 1x w roku pokazać się u okulisty. Pozdrawiam serdecznie