Bóle głowy, zasłabnięcia a dobór okularów

Witam serdecznie Córka 12 -letnia nosi okulary -1,5. Od jakiegoś czasu skarży się, że znów dobrze nie widzi przez okulary. Jesteśmy umówione już do okulisty ale ostatnio pojawiły się bóle głowy i zasłabnięcia. Czy ma to związek z wadą wzroku i źle dobranymi szkłami? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam.
Zbyt mała korekcja wady wzroku może w niektórych sytuacjach powodować dolegliwości bólowe glowy , natomiast jeżeli chodzi o zasłabnięcia to nie powinno to mieć związku z okularami.
Pozdrawiam