Suchość oczu, światłowstręt a badanie wzroku

Witam,dokładnie rok temu mialam robione badania okulistyczne do nowej pracy.wyszlo ze mam wade0,5 w obu oczach(noe pamietam czy -cxy ),coraz gorzej widze.czesto mam suche oczy.drazni mnie sztuczne swiatlo,czy to mozliwe ze wada sie poglebila?wtedy okulistkamowila ze nie musze okularów,to prawda?i czy zawroty glowy moga byc od wady wzroku?

Witam.okulary powinna Pani mieć. Wadą rzadko się pogłębia w Pani wieku. Problem suchego oka jest zawsze poważny. Proszę zakupić krople Bepanthen 3x PLO .poprawa będzie po ok.2 tygodniach. Pozdrawiam serdecznie