Szumy w lewej dziurce nosa po prostowaniu przegrody

Witam, jestem po prostowaniu przegrody nosa. Zaraz po zabiegu było super, teraz po 1,5 miesiąca słyszę szum w lewej dziurce podczas wdychania i obniżenie około 50% węchu. Jakbym wciągał powietrze przez rurkę. Czy takie szumy to normalne czy coś będę musiał mieć poprawione? Osobiście mam wrażenia jakbym miał zbyt drożną tą lewą dziurkę że aż powstają w niej takie wiry powietrza i przez to szum, bo jak ją sobie zasłonię do połowy palcem to szum znika za sprawą mniejszej ilości powietrza.

To nie normalne. Jeżeli masz szum to znaczy że po tej stronie jest jakieś przewężenie. bądź wisi tam jakiś fragment tkankowy dokładnie nie usunięty i świszczy. Może to część opatrunku nie usuniętego w całości? Nie wiem. Operacja przegrody to nie wyrostek robaczkowy,trzeba do tego doświadczenia i fantazji. Idź do operatora.