Szumy z tyłu głowy i drżenie rąk po zastosowaniu leków depresyjnych

Witam, od dwóch miesięcy biorę leki depresyjne na początku podczas pracy miałam szumy z tyłu głowy i drżenie rąk obecnie czuje drżenie całego ciała. Co moze byc powodem tego? czy mozliwy jest zły dobór leków depresyjnych ? Pozdrawiam Dorota

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywane objawy są najprawdopodobniej działaniem niepożądanym stosowanego leku przeciwdepresyjnego i sugerowany jest w tej sytuacji kontakt z lekarzem prowadzącym oraz zmiana leczenia na lek z innej grupy.