Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powrót pacjenta oddziału psychiatrycznego do domu

Witam,
Moklar jest lekiem przeciwdepresyjnym, który jak większość leków przeciwdepresyjnych zaczyna działać z opóźnieniem 4 tyg. +/- 2 tyg.. Poprzez zmniejszenie napięcia wewnętrznego może być możliwa redukcja/ustąpienie drżenia, jeśli drżenie jest objawem fobii społecznej. Drżenie rąk u Pana może być objawem izolowanym. Reasumując, mamy lek, który jeszcze nie rozwinął swojego działania oraz objaw- drżenie rąk. Jeśli drżenie rąk jest dla Pana bardzo uciążliwe, to zalecam kontakt z lekarzem neurologiem bądź psychiatrą celem leczenia drżenia. Można poczekać, aż Moklar zacznie działać i ewentualnie przy braku skuteczność tego Moklaru sugerowałabym dołączyć lek typowo na drżenia. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy