Czy to jest wskazanie do zmiany leku?

Witam, mam fobię społeczną i najbardziej dokuczają mi trzęsące się ręce pod wpływem stresu. Przepisano mi asertin 50 biorę jedną tabletkę dziennie. Stosuję lek 8 dni i na dzień dzisiejszy objawy drżenia się pogorszyły. Czy jest to wskazanie do zmiany leku ?? Czy może jednak za wcześnie jest i trzeba się wstrzymać ?? Czy doraźnie propranolol mógłby pomóc w tej sytuacji ??

Witam! Te leki zaczynają swoje działanie z opóźnieniem: po 2-4 tygodniach przyjmowania, czasem jest to okres jeszcze dłuższy. Wskazana cierpliwość - każda zbyt szybka zmiana leków wydłuży oczekiwanie na właściwy efekt. Czasem dobrze jest na ten początkowy okres dołączyć, na krótko, jakiś lek uspokajający. Podstawą leczenia wymienionych przez Pana problemów jest psychoterapia. Powodzenia i więcej cierpliwości W. Łuczkowski.