Czy zastąpienie tego leku innym to dobry pomysł?

Witam czy zastąpienie clonozepamu/w trakcie odstawiania po 16 lat/parogenem to dobra terapia?

Witam! Z benzodiazepin należy schodzić. Są różne metody, Widocznie lekarz leczący Pana ma doświadczenie z przejściem na Parogen. Każda metoda jest dobra, jeżeli utrzyma odpowiednio długi okres bez benzodiazepin. Dobrze jest dołączyć do tego psychoterapię. Nie będzie łatwo. Powodzenia W. Łuczkowski.