Wieloletnie stosowanie leku Parogen

witam brałem lek parogen na lęki różnego rodzaju myśli natręne i zachowania przez 8 lat i było ok póżniej już odstawiałem na własną rękę i zażywałem w weekendy alkohol kac na drugi dzień nie do wytrzymania i przyszły lęki myśli natrętne i samobójcze teraz wogóle nie pije 8 miesięcy i wogóle już nie będę pić juz brałem leki różne i słabo działały wracam do parogenu bo on mi kiedyś pomógł mam pytanie czy można go brać wiele lat i czy nie przestaje działać z czasem terapie też podjąłem

Jeśli zapisał go lekarz, w trakcie terapii, który zna Pana historie choroby- warto mu zaufać. Jeśli go przepisał, uznał, że korzyści przewyższają ewentualne koszty.