Natrętne myśli o śmierci i złe przeczucia

Witam,od jakis 2 lat,mecza mnie zle przeczucia,wydaje mi sie,ze niedlugo umre,casem jest to slabsze czasem silniejsze,mam tak szczegolnie gdy dowiaduje sie o smierci kogos,kiedys tez mnie takie cos meczylo w stosunku do mamy,ale mijalo,czy to jest jakas choroba? Pomocy.

Występowanie natrętnych myśli o śmierci może świadczyć o występowaniu problemów wymagających konsultacji ze specjalistą. Radzę udać się do lekarza psychiatry lub psychologa. Pozdrawiam!

za malo danych, aby skutecznie pomoc na portalu.jest kilka metod pracy i im wczesniej Pani zacznie, tym lepiej sie Pani poczuje.polecam psychoterapie u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza