Jak powinno się stosować ten lek?

Zażywam metypred przez 10 dni 5dni po 2 tabletki i kolejne 5 dni po jednej. Czy tak nagle można to odstawić czy dawka powinna być jeszcze bardziej zmniejszona? Czy krótkotrwałe stosowanie tego leku może wywołać jakieś skutki uboczne.?Lek biorę na porażenie nerwy twarzowego

Witam! Nie podała Pani nominału tabletki, ani danych dotyczących wagi i wydolności organizmu. Są różne metody "schodzenia" i odstawiania tego leku, Jednak. jeżeli to nie jest najwyższa dawka, to przedstawiana metoda jest całkiem dobra. Powodzenia W. Łuczkowski.