Czy mogę ten lek brać bezpośrednio przed snem?

Witam ! Od kilku dni zażywam na noc lek Deprexolet - jedna tabletka 10 mg. Czy mogę ten lek brać bezpośrednio przed snem, czy musi jednak być zachowany jakiś odstęp czasowy ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !

Witam! Deprexolet można przyjmować bezpośrednio przed snem, jednak należy solidnie popić, aby uniknąć uczucia zalegania tabletki w gardle lub przełyku. Powodzenia W. Łuczkowski.