Czy leki na depresję mają duży wpływ na wątrobę?

Witam ! Zażywam aktualnie leki przeciw depresji i nerwicy - dwie tabletki po 5 mg Elicei na dzień i jedną tabletkę Deprexolet 10 mg na noc. Czy leki te mocno obciążają wątrobę i czy mają negatywny wpływ ogólnie na organizm ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam! Leki są bardzo dobre, a ich wpływ na organy wewnętrzne, wręcz znikomy. Szczególnie, że są w bardzo niskich dawkach. Powodzenia W. Łuczkowski.