Po jakim czasie lek zacznie w pełni działać?

Biorę rispolept w małej dawce na derealizację. Chciałabym zapytać po jakim czasie otrzymuje się pełen efekt leczniczy leku? biorę lek 12. tydzień i ciągle źle się czuję.

Witam! Zbyt mało informacji: dawka leku, waga osoby leczonej, wydolność fizyczna itp. Trzy miesiące jest okresem wystarczającym na uzyskanie informacji, czy po zastosowanym specyfiku pojawiają się jakieś efekty lecznicze. Wachlarz leków nadających się do zastosowania w podobnych przypadkach jest dość szeroki, ponadto nie możemy zapominać o psychoterapii i innych metodach leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.