Czy odczuwanie lęku po zażyciu tego leku to normalne?

Mam zespół Toruetta. Lekarz przepisał mi lek rispolept na tiki. Wziąłem dawkę 0,2 mg i mam lęk przed śmiercią. Czuje się ja maszyna. Czy to normalne przy tym leku? Proszę nie anulować pytania, bo opisałem precyzyjnie.

Witam! Czasem takie objawy występują, jednak część z nich może mieć podłoże emocjonalne. Dawka leku jest homeopatyczna i wszystko wskazuje na lęk przed stosowaniem neuroleptyków drugiej generacji. Może lepiej się przełamać. Powodzenia W. Łuczkowski.