Czy ten lek może powodować uszkodzenie mózgu?

Witam zostal mi przepisany rispolept. Zazylam dawke ale wydaje mi sje ze jest za duza bo jestem pobudzona i boli mnie mocno glowa i wali szybki serce. Przeczytalam na jednym forum, ze ludzie po tygodniu brania leku mieli napiecie miesniowe i pobudzenie jeszcze przez dwa lata. Czy jest to mozliwe ze ten lek spowoduje uszkodzenie mozgu?

Witam! Każdy lek może mieć działania uboczne. Opieranie się na opiniach dra Googla nie jest zbyt rozsądne - są tam opinie często wyssane z palca. Rispolept jest neuroleptykiem atypowym, który sprawdził się i zyskał bardzo dobrą opinię. Jeżeli zleca go lekarz, który się zna na schorzeniach psychicznych i działaniu tego typu leków, to nie ma żadnego zagrożenia. Nierozsądnym jest odstawiać lek zaordynowany przez specjalistę opierając się na opinii zasłyszanej w maglu lub na bazarze. Powodzenia W. Łuczkowski.