Czy ten lek mógł spowodować uszkodzenie mózgu?

Witam, czy jeśli przyjmowałam pregabaline przez 2 tygodnie i okazało się ze nie działa na mnie dobrze i odstawiłam, to czy mogła wywołać uszkodzenie mózgu? W ulotce jest napisane ze zdarzają się przypadki encefaloptii mózgu.

Witam! Większość "bezpiecznych" leków p/lękowych zaczyna działać po 2-4 tygodniach ich stosowania, a czasem jeszcze później. Nie podała Pani w jakich dawkach zlecono Pregabalinę. Odstawianie leków p/padaczkowych, do których należy Pregabalina także powinno być rozłożone w czasie. Co do powstania encefalopatii po tak krótkim przyjmowaniu leku jest wręcz niemożliwe. Pozdrawiam W. Łuczkowski.