Kiedy można odstawić lek Tegreto?

Wiosną 2013 w 2 ciąży dostałam ataku przypominającego padaczkę, zabrałam mnie Erka wszystko było ok. Drugiego ataku dostałam będąc w 27tc i 3 ataku dostałam pół roku po porodzie. Byłam hospitalizowana-diagnoza padaczka na podstawie EEG.Od tego czasu borę Tegreto 200 2x dziennie i mój organizm i życie się sypie,mam chyba większość skutków ubocznych:ciągła senność, problemy z oczami, problemy skórne, tycie,wypadanie włosów itp. Kiedy można tabl.odstawić? Lekarz każe mi je brać 5 lat.Ataków brak.

Witam!
Szczera rozmowa z lekarzem leczącym, trzeba porobić kontrolne badania. Ponadto z leków p/padaczkowych jest nie tylko Tegretol, jest cała masa skutecznych, nowoczesnych leków p/padaczkowych, zawsze można spróbować zmiany.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.