Który lek będzie lepszy w przypadku padaczki?

Biorę lek Lamilept 100mg 2*1 na padaczkę .Lekarz bierze pod uwagę dodanie 2 leku Topamax 25mg lub Linefor 75mg.Który z tych leków jest skuteczniejszy przy leczeniu padaczki

Witam! Pełniejsze działanie p/drgawkowe (jako uzupełnienie leczenia Lamotryginą) ma Topamax, ale zawsze należy dobierać rodzaj terapii do osoby leczonej. Proszę zaufać swojemu lekarzowi leczącemu! Pozdrawiam W. Łuczkowski.