czy mogę zastosować lek Valprolek na migrenę?

Od lat cierpię na bóle głowy. Wczoraj neurolog stwierdził u mnie migrenę i przepisał m.in. Valprolek 500 do stosowania codziennie przed snem. Po zapoznaniu się z ulotką obawiam się jego stosowania. Lekarz nie zlecił badań czynności wątroby a w ulotce czytam o takiej konieczności. Czy lek jest bezpieczny i mogę bez obaw go stosować? Dodatkowo: czy stosując ten lek można w razie przeziębienia lub bólów innego źródła stosować dodatkowo leki przeciwgorączkowe i przeciwzapalne?

Witam!
Nie znam wyników badań dodatkowych, ale zastosowanie leków p/padaczkowych w leczeniu bólu głowy nie jest żadnym ewenementem - czasem ich skuteczność jest większa niż typowych leków p/bólowych.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.