Lek Solpadeine na zdiagnozowaną migrenę padaczkową

Witam, Moja siostra od trzech lat prawie codziennie zażywa lek Solpadeine na zdiagnozowaną migrenę padaczkową a od roku 5 razy w miesiącu przyjmuje Dorete . Ile lat może je jeszcze zażywać żeby nie zniszczyły jej wątroby i organizmu? Czy są jakieś mniej inwazyjne? I czy już powinna zacząć badać wątrobe?

Lek. Katarzyna Szymczak

W jakich dawkach? Leki te są stosunkowo bezpieczne dla wątroby, zawsze można sprawdzić alat i aspat - enzymy wątrobowe.
Pozdrawiam