Czy uda mi się rzucić Sedam?

Witam. Od 4 lat zażywalam sedam 1/4 tabletki rano i 1/4 tabletki wieczorem i niestety się uzalezniłam. Ostatnio byłam u lekarza bo chce rzucić sedam i został mi przepisany lek Pregabalin sandoz 50 mg próbuje się leczyć. Proszę mi powiedzieć czy uda mi sie rzucić sedam i ile to moze potrwać.

Witam! Sprawa nie jest taka prosta. Benzodiazepiny należy odstawić, a na ich miejsce wprowadzić lek o działaniu p/lękowym. Może to być Pregabalina, Lamitrin lub "blokery" wychwytu zwrotnego neuroprzekaźników, np. SSRI lub SNRI. Zasygnalizowała Pani przyjmowanie 1/4 tabl. Sedamu, lecz on jest w dwóch dawkach: 3 i 6 mg. Długość odstawiania i w ogóle sukces tej operacji zależy od tego, jak twarda jest Pani w swoich postanowieniach. Powodzenia W. Łuczkowski.