Stosowanie leków Sedam i Miansec

Witam. Mam pytanie biorę sedam 6 mg dziennie w dwóch dawkach podzielonych po 3 mg czy mogę brać miansec 10 mg na spanie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety zamieszczone informacje są dość lakoniczne. Ponadto nie ma takiej możliwości by ustalać dawkowanie preparatów farmakologicznych w ramach porady internetowej. Proszę zatem udać się do lekarza, który prowadzi Pani/Pana leczenie i porozmawiać o szczegółach dawkowania leków. Proszę tylko pamiętać, że preparat sedam jest lekiem uzależniającym i nie powinien być stosowany dłużej niż 3-4 tygodnie.