W jaki sposób przyjmować lek Aknenormin?

Witam, Leczę sie "Aknenormin" i mam takie pytanie, lepiej jest np: przyjmować 80mg na dobe 4 miesiące czy np 50mg przez pół roku? :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dawkowanie preparatu Aknenormin zależy m.in. od masy ciała pacjenta, fazy leczenia oraz efektów działania leku. Nie ma zatem takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie jaka dawka byłaby dla Pani lepsza. Proszę o tym porozmawiać z lekarzem dermatologiem, który prowadzi Pani leczenie.