Problemy z oczami przy stosowaniu Aknenorminu

witam, biore Aknenormin , dawka 60 mg/ dobe , bardzo często mam problemy z oczami, suchość, pieką, rano nie można ich dobrze otworzyć, czasami wydaje się że tracę ostrość widzenia. Czy te objawy miną po zakończeniu kuracji ?

Suchość i pieczenie oczu występuje w różnym stopniu u większości osób, leczonych tym lekiem. Jest to zjawisko spodziewane i mija po zakończeniu leczenia. Dla poprawy komfortu można zastosować różne preparaty do nawilżania oka, np. Panthenol Eye żel formy Bayer, lub inne, wedle gustu.