Nawrót objawów po kuracji Aknenorminem

Jestem po trzeciej kuracji Aknenormin i po raz kolejny nastąpił nawrót. Obecnie stosuję żel Epiduo ale wydaje się niewystarczający, po 3 tygodniach nie widać efektów. Posiadam od lekarza lek UNIDOX SOLUTAB - 3 opakowania po 10 tabletek. Nie mam jednak możliwości zapytania jaką powinienem stosować dawkę. Chciałbym zatem dowiedzieć się, jaka dawka byłaby najbardziej odpowiednia. 30 dni x 1 tabletka? Bardzo proszę o pomoc.

Zawsze może Pan zadzwonić do lekarza i lekarz ustali odpowiednią dawkę leku.

Czy miał Pan wykonywane badania .

Czy wykonuje Pan jakiekolwiek dodatkowe zabiegi lecznicze na trądzik oprócz terapii doustnej i naskórnej?