Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie po przerwaniu stosowania leków Sedam i Lexotan

Od pięciu lat bralam sedam i lexotan w dawkach 1/4 tab 3mg. Od tygodnia nie biore , mam złe sampoczucie .Co mam zrobic ?
KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Wymienione leki mają potencjał uzależniający. Opisane złe samopoczucie bez wątpienia jest zatem konsekwencją odstawienia leku. Tak naprawdę nie powinna Pani sama odstawiać leku, tylko skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który bezpiecznie i bez niepokojących objawów odstawi lek.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy