Złe samopoczucie po przerwaniu stosowania leków Sedam i Lexotan

Od pięciu lat bralam sedam i lexotan w dawkach 1/4 tab 3mg. Od tygodnia nie biore , mam złe sampoczucie .Co mam zrobic ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wymienione leki mają potencjał uzależniający. Opisane złe samopoczucie bez wątpienia jest zatem konsekwencją odstawienia leku. Tak naprawdę nie powinna Pani sama odstawiać leku, tylko skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który bezpiecznie i bez niepokojących objawów odstawi lek.