Odstawienie leku Sedam

Witam jesli brałem lek Sedam (wraz z Zoloftem 50mg rano i Trittico 100mg wieczorem)w dawce 3mg lub 1,5mg dziennie przez 17dni w przeciągu 28dni w odstępach(np.4dni brałem ,2 nie brałem, 3dni brałem, 4dni nie brałem) możliwe jest uzależnienie od niego, odstawiłem go 3 dni temu przez 2 ostatnie dni brałem po 1,5mg, czy powinienem z niego schodzić nawet po tak krótkim czasie brania?Proszę o pomoc, nie mogę się skontaktować z moim psychiatrą

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Przy stosowaniu leku mniej niż miesiąc może go Pan odstawić bez "schodzenia" z dawki. Proponuję odstawić lek i nie stosować do konsultacji z lekarzem rodzinnym lub psychiatrą.