Potliwość, drżenie rąk, problem z koncentracją i płaczliwość a możliwość uzależnienia od leku Sedam

ostatnio brałem lek Sedam (w przeciagu 25dni brałem go przez 13 dni, najwiecej 4dni z rzedu potem 2 dni przerwy, 2 dni brania,1 przerwy itd.w dawce 3mg lub 1,5mg). ostatni raz brałem Sedam tydzien temu.Jestem niespokojny, wydaje mi sie ze czesciej sie pocę i ręce mi sie trzęsa, troche jestem zamotany,trudno mi sie skupić,czasami płacze (rzuciłem tez palenie papierosów i dowiedziałem sie wczoraj ze mam chorobe serca). Czy to uzaleznienie?Od 6dni zacząłem brać spamilan.Mam nerwice lekową

Witaj!
Lek (Sedam) ten może dawać uzależnienie ale także takie objawy o jakich pan pisze. Ten drugi(Spamilan) także może dawać takie objawy. Ponieważ ma pan nerwicę lękowa, proszę rozważyć terapię jako alternatywę lub wspomagającą terapię. proszę skonsultować się ze swoim lekarzem.
Pozdrawiam