Jak dawkować Sedam u 26-latka?

Witam. od jakichś dwóch lat w porozumieniu z lekarzem zażywam doraźnie Sedam. nie jestem uzależniony, bo jak juz wcześniej napisałem nie biorę go codziennie tylko doraźnie. Cierpię na Zespol Jelita Drażliwego i żadne leki gastrologiczne nie pomagają, tylko wyłącznie silne przeciwlękowe. po ich tygodniowej kuracji, która zdarza sie raz na dwa miesiące wszystkie dolegliwości jelitowe przechodzą na jakiś czas. Tyle ze moim problemem jest juz zwiekszona tolerancja na ten lek. czy mogę go zastąpić jakimś innym, bo obecnie 4 tabletki Sedamu 6 mg na mnie nie działają. probowalem Zomirenu, ale nie by tak skuteczny jak Sedam. Byłem za bardzo przytłumiony, a Sedam dawał mi dodatkowo lepszy nastrój, który jest niezbędny w mojej pracy. bede bardzo wdzięczny za odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

Zmiana leczenia w Pana przypadku musi być uzgodniona z Pańskim lekarzem prowadzącym, który zna Pana stan kliniczny i zdecyduje o odpowiedniej terapii. Pozdrawiam!