Uzależnienie od zażywania marihuany od 7. lat u 26-latka

Witam mam 26 letniego chłopaka, który od 7 lat zażywa marihuanę. Wie że jest uzależniony i chce z tym walczyć. Zaczął leczenie, poszedł do lekarza i bierze Citabax 20 (3 miesiące). Niestety nie widze efektów ... w samym czerwcu a dziś mamy 17, palił przez 11 dni ;/ nie wiem jak mam mu pomóc proszę, krzycze .... nie wiem co robić. Doraźnie zażywa również Hydroxyzinum. Na początku jak zrobił przerwę od palenia leki działały teraz twierdzi, że nie działają i nadal myśli żeby zapalić ... Co robić ?

Witam. Pomyślec o sobie czy chce pani tak żyć, z narkomanem. Można postawić twarde warunki, a jakie to juz musi sama pani byc ich pewna.