Jak inaczej polepszyć moje samopoczucie?

Dobry wieczór, zmagań się z depresja oraz uzależnieniem od leków nasennych. Nie wiem co robić, to niszczy moje życie... Jestem zupełnie bezradna. Przyjmuję. Leki na depresję ale nie są one zupełnie skuteczne, nie widzę zmian a wręcz pogorszenie mojego stanu.... Proszę o pomoc

Przy braku poprawy stanu zdrowia należy omówić tę sytuację z lekarzem. Psychiatra prowadzący powinien rozważyć modyfikację leczenia farmakologicznego. Proszę również pamiętać, że wsparciem dla farmakoterapii przy depresji i uzależnieniu powinna być psychoterapia i konsultację z takim specjalistą również sugeruję.