Zmiana Clonazepamu na Sedam

Witam,od 3 tygodni zazywam lek o nazwie clonazepam 0.5mg 2 razy na dobe,po glebszym zapoznaniu sie z opinia o tym leku(złosliwa benzodiazepina trudna do odstawienia itd)chcialbym przejsc na lek sedam z tym ze nie wiem jakie dawki sedamu zastosowac po przejsciu na własnie ten lek podejrzewam nerwice lękowa kołatanie serca dretwienie rąk drgawki strach przed jakimkolwiek dalszym wyjazdem na sama mysl czuje lęk

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza