Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jest możliwe, że uodporniłam się na ten lek?

Dzień dobry, Od 1 kwietnia biorę Brintellix w dawce 20 mg i depakine chrono 1000mg . Od jakieś czasu cierpię na bezsenność? Dlatego też biorę na noc chloroprotixen w dawce 45 mg . Ale i tak nie śpię .Czy jest możliwe ,że uodporniłam się na chloroprotixen?I czy branie brintellixu może pogłębiać bezsenność ?
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam! Nie podała Pani z jakiego powodu przyjmuje Brintellix i Depakine Chrono. Być może, to schorzenie podstawowe nieco zmienia swój obraz. Brintellix jest antydepresantem aktywizującym i także może powodować bezsenność. Jeżeli chodzi o Chloropren, to jest on neuroleptykiem i może poprawiać jakość snu - jednak dawka musi być dobrana indywidualnie. Opcje: albo zmienić Brintellix na inny lek, albo zwiększyć dawkę Chlorprotixenu (można też zamiast niego zastosować inny lek poprawiający sen). Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy