Czy takie efekty są normalne przy braniu obu leków aktywizujących?

Witam, od miesiąca przyjmuję lek brintellix 10 mg wieczorem (aktywizujący), który miał za zadanie postawić mnie na nogi przy depresji, apatii etc. Przez pierwsze 3 tygodnie miałam bardzo dużo energii, dobry nastrój. Ostatni tydzień był neutralny. Psychiatra dodała mi 5 dni temu lek wellbutrix 150mg rano (również aktywizujący) i od tego czasu towarzyszy mi duża senność, zamknięcie w sobie, brak energii, ogólne zamulenie. Czy takie efekty są normalne przy braniu obu leków aktywizujących? Szczególnie dziwi mnie senność.

Witam! Niezbyt szczęśliwe połączenie leków! Pomimo, że oba mają działanie aktywizujące, to nie należy ich stosować równocześnie: Brintellix jest metabolizowany przez CYP2D6, a Wellbutrin jest silnym inhibitorem CYP2D6. Leczenie należy uporządkować. Powodzenia W. Łuczkowski.