Czy zażywanie obu tych leków jednocześnie może być niebezpieczne?

Dzień dobry, brałem prze 2 tygodnie spamilan, a teraz psychiatra zalecił mi prefaxin, natomiast spamilan kazał odstawić w ciągu 2 tygodni. Nie zapytałem niestety, czy prefaxin mogę zacząć zażywać już teraz, czy muszę poczekać aż odstawie spamilan. Czy zażywanie obu tych leków naraz może być niebezpieczne?

Witam! Odstawiając Spamilan można równocześnie włączyć Prefaxin - jest to zamiana leku na tzw. "zakładkę". Ponadto leki te stosowane równocześnie nie powodują zagrożenia. Powodzenia W. Łuczkowski.