Zaburzenia libido, które spowodowane są braniem leków

Witam proszę udzielić mi porady co zrobić jak mam zaburzenia z lipido które jest spowodowane braniem leków takich jak: CHLORPROTIXEN ZENTIVA 15 mg (3x1) DEPAKINE CHRONO 500 mg (2x1) oraz DEPAKINE CHRONO 300 mg (1x1) w/w leki biorę na chorobę maniakalna oraz na uspokojenie i leki. Byłem już kiedyś u seksuologa i dostałem lek Maxgra ale niestety jest to doraźna pomoc mi chodzi żeby przy w/w lekach mieć dużo lepsza sprawność seksualna. Czy jest może taki lek co mógłby mi pomoc na dłużej ?

Aleksander Ropielewski

Nie, ponieważ należy leczyć przyczynowo, a przyczyną są stosowane leki i ich skutki uboczne. Inne leki mogą pomóc doraźnie.