Czy to jest duża dawka leku?

Witam. Jestem po pobycie szpitalnym. Rozpoznano mi diagnozę Zaburzenia Paranoidalne F23 bez objawów schizofremii. Brałem Rispolept w dawce do 8mg na dobę, zmiejszano mi na chwilę obecną do 4mg na noc. Czy jest to duża dawka ? Czułem się okej i postanowiłem wrócić do pracy z chorobowego. Na czym dokładnie polega ta choroba ? Czuję się na chwilę obecną ok . Czy będę musiał być hospitalizowany ?

Witam! Dawanie rad w ciemno odnośnie dawki leku nie powinno mieć miejsca. Powinien Pan porozmawiać z lekarzem leczącym. Jeżeli się Pan czuje OK, to nie widzę Potrzeby hospitalizacji. Po incydencie psychotycznym nawet jak wszystko wróciło do normy, należy przez dłuższy okres przyjmować dawki podtrzymujące neuroleptyków. Powodzenia W. Łuczkowski.