Jak bezpiecznie odstawić Ketrel?

Witam Jak odstawić Ketrel? Przez rok brałam dawkę 50mg na sen. Jak go odstawić żeby nie odczuć objawow odstawiennych?

Witam! Ketrel jest neuroleptykiem drugiej generacji i nie powoduje uzależnienia. Mogą się jedynie pojawiać opory psychiczne. Można odstawiać jednym pociągnięciem lub przez kilka dni brać 25 mg i odstawić. Osobiście polecam pierwszą wersję. Powodzenia W. Łuczkowski.