Czy po takiej dawce może wystąpić problem z odstawieniem?

Witam, mam nerwice lękową od 3 miesięcy biorę 10 mg parogenu. Chce go odstawic, bo czuje się juz dobrze i tak zaproponowal mi psyhiatra. Czy po takiej dawce może wystąpić problemu z odstawieniem? Tzn. czy mogą wystąpić objawy odstawienne?

Witam! Dawka leku jest bardzo niska i nie powinno być problemu z jego odstawieniem. Dla świętego spokoju proszę przez 8 dni brać połowę tej dawki, następnie tę zmniejszoną dawkę co drugi dzień i odstawić po 4 przyjęciach. Powodzenia W. Łuczkowski.